PŘIHLÁŠKA NA kurz
Psychologie potratu a postabortivní syndrom

pátek 23.4. 2021

9:30 - 18h

Mgr. Jana Kučerová

1800 Kč

Postabortivní syndrom - seminář pro odborníky

O lektorce

Mgr. Jana Kučerová

Mgr. Jana Kučerová

je psycholožka, psychoterapeutka, lektorka.
Léčí bolavé ženské duše, pomáhá jim najít usmíření a novou sílu do života, vztahu, mateřství.
Učí laiky i odborníky, jak se postarat o sebe i druhé v těžkých chvílích.
Věří na léčivou sílu všímavosti, laskavosti a soucitu se sebou.

Ženským tématům a traumatům se intenzivně věnuje od roku 2015. Má dlouholetou praxi na linkách důvěry (také na Lince pomoci pro ženy v tísni) a učí krizovou intervenci. Prošla pětiletým psychoterapeutickým výcvikem v Gestalt terapii, mnoha výcviky a kurzy zaměřenými na práci s traumaty a výcvikem psycho-somatické práce s pánevním dnem metodou 3x3.

Kurzy v POD KROVY

Sdílená radost je dvojnásobná radost!

Jak se přihlásit

  1. Vyplňte Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, e-mail a telefon – pouze pro případ, že by se na poslední chvíli něco změnilo)
  2. Můžete přihlásit i dalšího člověka.
  3. Vyplňte fakturační údaje. Pokud nepotřebujete fakturu (pro zaměstnavatele, do svého účetnictví a pod.), nemusíte vyplňovat adresu a další, kontaktní údaje mi stačí.
  4. Potvrďte souhlas se zpracováním osobních údajů a s obchodními podmínkami (zejména podmínkami odhlášení: abych Vám mohla vrátit plnou cenu, potřebuji vědět, že nepřijdete nejpozději 5 pracovních dnů předem. Později se již zaplacené kurzovné nevrací, ale můžete místo sebe poslat náhradníka.)
  5. Tlačítko “ODESLAT PŘIHLÁŠKU” vás přesměruje na stránku s pokyny pro platbu převodem nebo přímo na platební bránu ComGate – podle volby způsobu platby. Tam také najdete vaši objednávku ke stažení v pdf.
  6. Platbu převodem odešlete, prosím, co nejdříve (bankovní převod může trvat i 3 dny). Kurzy mají jen malý počet míst, nezaplacené objednávky jsou po 5 dnech automaticky stornovány. On-line platba přes platební bránu by měla být zúčtována okamžitě.
  7. Po přijetí platby vám přijde e-mailem potvrzení přihlášky s potvrzením platby (daňovým dokladem – fakturou).
  8. A je čas se těšit na kurz!  Pár dnů před konáním se vám ještě připomenu pozvánkou.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.