PŘIHLÁŠKA na webinář
psychologie interrupce

on-line

28.1. 2020

18 - 20 h

Mgr. Jana Kučerová

400 Kč

webinář on-line kurz

O lektorovi

Mgr. Jana Kučerová

Mgr. Jana Kučerová

je psycholožka, psychoterapeutka, lektorka.
Léčí bolavé ženské duše, pomáhá jim najít usmíření a novou sílu do života, vztahu, mateřství.
Učí laiky i odborníky, jak se postarat o sebe i druhé v těžkých chvílích.
Věří na léčivou sílu všímavosti, laskavosti a soucitu se sebou.

Ženským tématům a traumatům se intenzivně věnuje od roku 2015. Má dlouholetou praxi na linkách důvěry (také na Lince pomoci pro ženy v tísni) a učí krizovou intervenci. Prošla pětiletým psychoterapeutickým výcvikem v Gestalt terapii, mnoha výcviky a kurzy zaměřenými na práci s traumaty a výcvikem psycho-somatické práce s pánevním dnem metodou 3x3.

Kurzy v POD KROVY

Sdílená radost je dvojnásobná radost!

Jak se přihlásit

  1. Vyplňte Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, e-mail a telefon – pouze pro případ, že by se na poslední chvíli něco změnilo)
  2. Můžete přidat i další osobu, kterou téma webináře také zajímá.
  3. Vyplňte fakturační údaje. Pokud nepotřebujete fakturu (pro zaměstnavatele, do svého účetnictví a pod.), nemusíte vyplňovat adresu a další, kontaktní údaje mi stačí.
  4. Potvrďte souhlas se zpracováním osobních údajů a s obchodními podmínkami. Protože se jedná o on-line kurz, je třeba mít k dispozici počítač nebo smartphone a připojení k internetu. Nenesu zodpovědnost za technické překážky na vaší straně.
  5. Tlačítko “ODESLAT PŘIHLÁŠKU” vás přesměruje na stránku s pokyny pro platbu převodem nebo přímo na platební bránu ComGate – podle volby způsobu platby. Tam také najdete vaši objednávku ke stažení v pdf.
  6. Platbu převodem odešlete, prosím, co nejdříve (bankovní převod může trvat i 3 dny). On-line platba přes platební bránu by měla být zúčtována okamžitě. 
  7. A je čas se těšit! Pár dnů před konáním vám zašlu e-mailem pozvánku s odkazem na připojení k webináři a návod, jak s platformou Zoom pracovat. Není nutné si nic instalovat do počítače a ovládání programu je snadné.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.