VISION BOARD

Přání, sny, plány a motivace - vše pěkně pohromadě a na očích

Co a k čemu je VISION BOARD?

Vision board je obraz, tabule či nástěnka znázorňující osobní vize, přání a cíle. Posiluje motivaci, odvahu a sebedůvěru. 

Vytvořit si svůj vision board můžete kdykoliv, ale právě přelom kalendářního roku je krásnou symbolickou příležitostí k zastavení se, rekapitulaci a uzavření starých záležitostí. A také k ujasnění si důležitých osobních hodnot přání, nadějí, potřeb a zdrojů, a formulaci plánů.

Program

Začneme meditativní rekapitulací uplynulého roku s malým rituálem rozloučení a vděčnosti a naladěním své další na sny a vize. A pak se pustíme do tvoření, kde to vše zhmotníme do podoby „vision boardu“ – obrazu či nástěnky, která Vám pomůže udržet odvahu, elán a „tah na branku“ celý následující rok.

Na místě budou připravené velké papíry na podklad, spousta psacích, kreslících a malovacích potřeb a také časopisů a lepidla. Samotná technika tvoření je zcela na vás. Můžete psát, malovat nebo vytvořit koláž, a samozřejmě všechny možné techniky kombinovat. Fantazii se meze nekladou. Jaké si to uděláte, takové to budete mít 😉

On-line „covid“ varianta

Pokud se vláda a Covid-19 shodnou, že osobní setkání raději ne, mám připravenou on-line variantu setkání a spolutvoření na dálku. Protože těšit se a plánovat je důležité, ať jsou okolnosti jakkoli nepříznivé!

Pro koho je tento workshop vhodný?

  • Pro každého! 🙂 
  • Obzvláště potěší ty, kdo se zajímají se o sebe a pracují na sobě a rádi se motivují
  • Kápne do noty těm, co mají rádi rituály, meditace nebo mindfulness filozofii, 
  • Inspiruje ty, co jsou zvídaví, rádi tvoří a hrají si.
  • Přinese naději a povzbuzení těm, kdo si během roku prošli něčím těžkým.  
  • Prohloubí vzájemné poznání, podpoří porozumění a posílí vztahy  pokud si přijdete Vision board užít a vytvořit společně s rodinou, partou přátel, nebo kolegy.

Celý workshop je takové psychické „mlsání“: jemné a laskavé uzavírání, dokončování a loučením s tím, co bylo. Ujasnění si hodnot a priorit, opečování snů a přání, a optimistické naladění do budoucna. 

Odnesete si pocit pohody a elánu a svůj vlastní osobní Vision board. Ten si pak můžete doma vystavit na viditelné místo, ať vás provází novým rokem a dodává sílu a naději. Samozřejmě ho můžete jakkoli dál upravovat, doplňovat a piplat podle chuti a potřeby celý rok 😉

Ogranizační informace

Kde: POD KROVY, Francouzská 34, Praha 2. Zvonek POD KROVY.

Prostor je „domácký“ a je v podkroví – ve 4. patře bez výtahu. Sedí se na zemi, na polštářích a matracích, na skládacích židlích a křesílkách. K dispozici jsou deky a polštářky pro vaše pohodlí, voda, káva, čaj a podložky na psaní.

Bude se vám lépe meditovat a tvořit v pohodlném oblečení, fajn mohou být i teplé ponožky „na přezutí“. Pokud máte, vezměte s sebou časopisy s hezkými obrázky na koláž.

Nebo on-line: prostřednictvím platformy Zoom. Pak budete potřebovat počítač, tablet nebo telefon s kamerou a připojením k internetu.

Vede: Jana Kučerová

Datum a čas: připravuji na prosinec2020/leden 2021

Počet osob:  6 – 12

CENA: 500Kč

Přihláška je platná až po zaplacení kurzovného. Nezaplacené přihlášky jsou po 5ti dnech automaticky stornovány. Odhlášení je možné nejpozději týden předem, poté již není možné kurzovné vracet, ale můžete místo sebe poslat náhradníka

 

Už je kurz vyprodaný? Nenašli jste termín, který by vám vyhovoval?

Nechte mi na sebe kontakt a já se vám ozvu Holubí poštou, jakmile přichystám něco nového.

Novinky můžete sledovat také na podkrovním Facebooku.

 

 

Pro skupinu alespoň 6 lidí ráda připravím soukromý workshop na přání.

 

.