PŘIHLÁŠKA NA kurz
ŽENSKÁ PSYCHOSOMATIKA

POD KROVY

pá+so 27.-28.11.

9-16:30h

Mgr. Jana Kučerová

3000 Kč

ženská psychosomatika

LEKTORKA

Jana Kučerová

Jana Kučerová

je zkušená psychoterapeutka a lektorka. Práci s ženskými tématy a léčení ženských traumat se věnuje už od roku 2015.
Je certifikovanou lektorkou Školy pánevního dna 3x3 a absolvovala několik kurzů a výcviků zaměřených na psychoterapeutickou práci s tělem.

Kurz mindfulness v POD KROVY

AKCE POD KROVY

Sdílená radost je dvojnásobná radost!

Jak se přihlásit

  1. Vyplňte Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, e-mail a telefon – pouze pro případ, že by se na poslední chvíli něco změnilo)
  2. Můžete přidat i další osobu, která si kurz užije s vámi!
  3. Vyplňte fakturační údaje. Pokud nepotřebujete fakturu (pro zaměstnavatele, do svého účetnictví a pod.), nemusíte vyplňovat adresu a další, kontaktní údaje mi stačí.
  4. Potvrďte souhlas se zpracováním osobních údajů a s obchodními podmínkami (zejména podmínkami odhlášení: Abychom Vám mohli vrátit plnou cenu, potřebujeme vědět, že nepřijdete nejpozději 5 pracovních dnů předem. Později se již zaplacené kurzovné nevrací, ale můžete místo sebe poslat náhradníka). 
  5. Tlačítko “ODESLAT PŘIHLÁŠKU” vás přesměruje na stránku s pokyny pro platbu převodem nebo přímo na platební bránu ComGate – podle volby způsobu platby. Tam také najdete vaši objednávku ke stažení v pdf.
  6. Platbu převodem odešlete, prosím, co nejdříve (bankovní převod může trvat i 3 dny). Kurzy mají jen malý počet míst, nezaplacené objednávky jsou po 5 dnech automaticky stornovány. On-line platba přes platební bránu by měla být zúčtována okamžitě.
  7. Po přijetí platby vám přijde e-mailem potvrzení přihlášky s potvrzením platby (daňovým dokladem – fakturou).
  8. A je čas se těšit na kurz!  Pár dnů před konáním se vám ještě připomenu pozvánkou.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.