KPZ PRO DUŠI

Sebepoznávací, sebepečující, lehce meditativní a inspirativní workshop

Co je KPZ pro duši?

KPZ zná každý skaut, pionýr, tramp i horolezec. „KáPéZetku“, krabičku poslední záchrany (nebo také „survival kit“) – malou plechovou krabičku s pár nejnutnějšími drobnostmi, co pomohou ve svízelných situacích. Dříve v ní povinně bývala svíčka a sirky, náplast, zavírací špendlík, známka na dopis a koruna na telefon (dnes by se hodila spíš kreditka a solární nabíječka).

Ale co když nejste sami opuštění v pustém pralese, ale „jen“ zavalení starostmi, někdo vás opustil, něco se totálně po…? Co když se cítíte ztracení v životě, bezradní, bez energie? V takové situaci většinou není čas ani síla vymýšlet a hledat, co by aspoň trochu zvedlo náladu. Je dobré vědět, po čem sáhnout – mít KPZ pro duši, která obsahuje naprosto jedinečnou osobní směs povzbuzení a útěchy pro chvíle mizerné nálady, zklamání, splínu, depky či totálního vyčerpání.

KPZ pro duši workshop

Jak vypadá KPZ pro duši?

Je důležité znát a používat osobní zdroje podpory uložené přímo v naší mysli. Jejich objevování a posilování je základem každé Může být i z části virtuální či digitální (třeba v mobilu) a někdy stačí jen mít představu, co v té mé KPZ pro duši je. Ale úplně nejlepší je skutečně si krabičku (nebo raději trochu větší krabici) vyrobit. A vyzdobit! A hlavně naplnit! Mnozí mají KáPéZetek několik – aby vždy a všude měli psychickou vzpruhu nadosah. 

Základní „recept“ na vytvoření osobní KPZ pro duši je poměrně jednoduchý, největší kouzlo KáPéZetky spočívá v naprosto individuálních „ingrediencích“.  Proto se budeme intenzivně (a lehce meditativně) ladit na sebe, své prožívání a zmapování svých nejdůležitějších potřeb a zdrojů. Objevené „poklady“ ještě znásobíme podle rovnice: sdílená radost = dvojnásobná radost.

Sdílená radost je dvojnásobná radost!

KPZ pro duši workshop živě

Workshop KPZ pro duši

  • Obzvláště potěší ty, kdo se zajímají se o sebe a pracují na sobě, líbí se jim meditace nebo mindfulness filozofie.
  • Bude balzámem na bolavé duši toho,  kdo má zrovna náročné období, je mu v životě těžko a hledá sílu, oporu a zdroj naděje.
  • Prohloubí vzájemné poznání, podpoří porozumění a posílí vztahy  pokud si přijdete KPZ užít a vytvořit společně s rodinou, partu přátel, nebo kolegy.

Workshop je takové psychické „mlsání“ – tři hodiny aktivního hledání „dobrot“, radostí a povzbuzení. 

Společně pak nalezené poklady ukotvíme v mysli a neurobiologii mozku pomocí metody EMDR. Psychickou vzpruhu tak budete mít všude s sebou a bude pro vás snadno dostupná a funkční i ve zlých časech.  Odnesete si pocit pohody, sebedůvěry a optimismu, a osobní seznam plus spoustu inspirace pro další sebepodpůrné tvoření Kápézetek virtuálních i zcela praktických a hmotných.

Workshop KPZ pro duši - on-line na Zoom

Úterý 28.2. 2023

Kde: ve vašem počítači, mobilu nebo tabletu prostřednictvím platformy Zoom.

Vede: Jana Kučerová

Čas: 17 – 20:30h, tedy 3,5 hodiny (včetně pauz)

Počet osob: minimálně 6 maximálně 20

Cena: 600Kč 

Živé setkání ve virtuální prostoru.

Podmínkou je aktivní účast: se zapnutým mikrofonem a kamerou – protože pohoda a bezpečí jsou pro zkoumání osobních zdrojů základ. Aktivní z(a)koušení a sdílení inspirace násobí benefity pozornosti, kterou si věnujete.

Nevadí, pokud se vás zúčastní více u jednoho počítače – naopak! 

×

Přihlášení k odběru Holubí pošty

Je kurz už plný?
Nenašli jste termín, který by vám vyhovoval?
Nebo prostě chcete zprávu, až tu bude něco nového? 

Holubí pošta