KPZ PRO DUŠI

Sebepoznávací, sebepečující, lehce meditativní a inspirativní workshop

Co je KPZ pro duši?

Každý skaut, pionýr, tramp i horolezec zná „KáPéZetku“ – krabičku poslední záchrany (nebo také “survival kit”) – malou plechovou krabičku s pár nejnutnějšími drobnostmi, co pomohou ve svízelných situacích. Dříve v ní povinně bývala svíčka a sirky, náplast, zavírací špendlík, známka na dopis a koruna na telefon (dnes by se hodila spíš kreditka a solární nabíječka).

Ale co když nejste sami opuštění v pustém pralese, ale „jen“ zavalení starostmi, někdo vás opustil, něco se totálně po…? Co když se cítíte ztracení v životě, bezradní, bez energie? V takové situaci většinou není čas ani síla vymýšlet a hledat, co by aspoň trochu zvedlo náladu. Je dobré vědět, po čem sáhnout – mít KPZ pro duši, která obsahuje naprosto jedinečnou osobní směs povzbuzení a útěchy pro chvíle mizerné nálady, zklamání, splínu, depky či totálního vyčerpání.

 

Jak psychická KPZ vypadá? 

Může být i z části virtuální či digitální (třeba v mobilu) a někdy stačí jen mít představu, co v té mé KPZ pro duši je. Ale úplně nejlepší je skutečně si krabičku (nebo raději trochu větší krabici) vyrobit. A vyzdobit! A hlavně naplnit! Mnozí mají KáPéZetek několik – aby vždy a všude měli psychickou vzpruhu nadosah. 

Základní „recept“ na vytvoření osobní KPZ pro duši je poměrně jednoduchý, největší kouzlo KáPéZetky spočívá v naprosto individuálních „ingrediencích“.  Proto se budeme intenzivně (a lehce meditativně) ladit na sebe, své prožívání a zmapování svých nejdůležitějších potřeb a zdrojů. Objevené “poklady” ještě znásobíme podle rovnice: sdílená radost = dvojnásobná radost.

 

Pro koho je tento workshop?

  • Pro každého! 🙂 
  • Obzvláště potěší ty, kdo se zajímají se o sebe a pracují na sobě, líbí se jim meditace nebo mindfulness filozofie.
  • Inspiruje ty, co jsou zvídaví, rádi tvoří a hrají si.
  • Bude balzámem na bolavé duši toho,  kdo má zrovna náročné období, je mu v životě těžko a hledá sílu, oporu a zdroj naděje.
  • Prohloubí vzájemné poznání, podpoří porozumění a posílí vztahy  pokud si přijdete KPZ užít a vytvořit společně s rodinou, partu přátel, nebo kolegy.

Celý workshop je takové psychické “mlsání” – tři hodiny aktivního hledání “dobrot”, radostí a potěšení. Odnesete si pocit pohody a optimismu, návod a konkrétní osobní seznam + spoustu inspirace a jinde nesehnatelný pozitivní sebepečující elán! Praktická tvorba osobní KPZ, její zdobení, plnění a další vylepšování – to je domácí úkol, na který se budete těšit.

Sdílená radost je dvojnásobná radost!

Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest
Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

Ogranizační informace

Kde: POD KROVY, Francouzská 34, Praha 2. 

Pozor! Prostor je “domácký” a je v podkroví – ve 4. patře bez výtahu.  Sedí se na zemi na polštářích, na křesílkách, pohovce a skládacích židlích. Na místě je k dispozici voda, káva, čaj a sušenky.

Pokud nebudou možná osobní setkání, uskuteční se tento workshop on-line prostřednicvím monitorů a programu Zoom. 

Vede: Jana Kučerová

Čas: čtvrtek 23.9. 17 – 20:30h, tedy 3,5 hodiny (včetně pauzy)

Počet osob: maximálně 12

Cena: 500Kč

Přihláška je platná až po zaplacení kurzovného. Nezaplacené přihlášky jsou po 5ti dnech automaticky stornovány. Odhlášení je možné nejpozději týden předem, poté již není možné kurzovné vracet. 

Recenze

Lucie Lipkovská
Lucie Lipkovská12.8.2019
Read More
Kurz splnil očekávání - setkání se skupinou lidí a výměna tipů pro zpříjemnění horších dnů. Lektorka byla velmi příjemná.

 

Už je kurz vyprodaný? Nenašli jste termín, který by vám vyhovoval?

Nechte mi na sebe kontakt a já se vám ozvu Holubí poštou, jakmile přichystám něco nového.

Novinky můžete sledovat také na podkrovním Facebooku.

 

 

Pro skupinu alespoň 6 lidí ráda připravím soukromý workshop na přání.

 

.