večerní relaxace

Otevřená relaxační setkání.

Příležitost pro zastavení se, uvolnění, odpočinek.

Relaxace znamená uvolnění

Potřebujete být chvíli sami se sebou, zklidnit se, uvolnit se, vydechnout? 

Nebo cítíte, že na vás doléhá stres, vyčerpání, nemoci či nespavost? 

Relaxační techniky se různými způsoby snaží docílit uvolnění svalů a zklidnění mysli. Takový stav je nutnou podmínkou odpočinku a regenerace organismu na úrovni orgánů, hormonů, imunity i nervového systému. A také je moc příjemný!

 

Každý jsme jiný 

V různých situacích potřebujeme jiné postupy nebo podněty, abychom se dokázali naladit do pohody a uvolnění. Proto je fajn vyzkoušet a znát co nejširší spektrum technik i běžných činností, (třeba plavání, jóga, ruční práce, zpěv…) které nám dělají dobře.

Relaxace jsou ověřené způsoby vytvořené právě jen se záměrem uklidnění a uvolnění. Většinou fungují poměrně rychle (už během 5-20min) a jsou „nízkoprahové“ – zvládne je každý bez speciálních zkušeností a vybavení.

Večerní relaxace POD KROVY jsou příležitostí k vyzkoušení a procvičování mnoha různých relaxačních metod a technik:

 

Praktické tipy a inspirace

Kromě samotných relaxačních cvičení si také si povídáme o tom, jak jednotlivé metody fungují, kdy nebo proč naopak nefungují a jak překonávat obtíže. Dozvíte se šikovné tipy pro vaše samostatné cvičení doma i to, jak a které techniky využít když vám v práci hoří uzávěrka, nemůžete spát, bolí vás záda nebo jste se právě pohádali s partnerem. 

Relaxace vás naučí vědomému zklidnění, uvolnění, soustředění, všímavosti a laskavosti k sobě samým, zlepší váš vztah s vlastním tělem a posílí fyzickou i psychickou imunitu. Přijďte vyzkoušet co nejvíce různých relaxačních přístupů a technik – a objevte, co nejlépe funguje právě na vaši roztěkanou mysl a unavené tělo.

 

Pro koho jsou relaxace vhodné?

 • Pro každého, kdo na sobě pracuje a pečuje o sebe.
 • Nabídnou další možnosti fandům meditace nebo mindfulness filozofie. 
 • Pohladí a povzbudí přepracované mámy, učitele, ajťáky i manažery. 
 • Pomohou usnout nespavcům, zmírnit a lépe zvládat obtíže psychicky i fyzicky nemocným.
 • Jsou balzámem na bolavou duši toho,  kdo má zrovna náročné období, je mu v životě těžko a hledá sílu, oporu a zdroj naděje.
 • Většina relaxačních technik je kontraindikována během ataky závažného duševního onemocnění (zejména z okruhu psychóz).
 • Opatrnost je nutná také u vážných úzkostných a posttraumatických stavů, při epilepsii a v těhotenství. Prosím, informujte mě o těchto skutečnostech předem e-mailem, abych podle toho mohla přizpůsobit program.

Večerní relaxační setkání je jedinečný čas spočinutí a uvolnění v bezpečném prostředí pod vedením zkušené psycholožky. Odnesete si pocit pohody a klidu, příjemně vláčné tělo a čistou mysl.

Každé setkání je jedinečné, vždy mám připraveno více technik a vybírám podle potřeby a nálady relaxujících.

Můžete přijít třeba jen jednou, dvakrát, výhodou je však relaxace cvičit pravidelně. Efekt relaxace nastupuje s každým opakováním rychleji a je hlubší.

Ogranizace a přihlášky

Kde: POD KROVY, Francouzská 34, Praha 2. 

Pozor! Prostor je v podkroví – ve 4. patře bez výtahu. Je tu i v létě příjemně, máme klimatizaci. Relaxujeme převážně vleže na zemi na podložce. 

S sebou: Není třeba si nic nosit, podložky na ležení, deky, polštářky i čaj a voda k pití budou připraveny na místě. Je fajn mít pohodlné oblečení, které příliš netísní a teplé ponožky.

Vede: Jana Kučerová

Počet účastníků:  3-8 

Cena 450Kč za jednotlivé setkání. Nabízíme také zvýhodněné balíčky více relaxačních setkání.

Kdy: vždy ve středu večer 18:30 – 20:30h

 • 15. a 29. května
 • 12. června
 • 31. července
 • 28. srpna
 • 11. září

Přihláška je platná až po zaplacení kurzovného. Nezaplacené přihlášky jsou po 5ti dnech automaticky stornovány. Odhlášení je možné nejpozději 3 dny před konáním, poté již není možné kurzovné vracet. 

Setkání se nekoná, pokud tři dny před nejsou přihlášení alespoň 3 zájemci. V takovém případě dostanou všichni přihlášení zprávu a nabídku vrácení zaplaceného kurzovného nebo jeho přesunutí na jiný termín.

Odhlášení je možné nejpozději v neděli večer (4 dny předem), později již nemůžeme kurzovné vracet – ale rádi zrelaxujeme vašeho náhradníka.

Zkušenosti účastníků Večerních relaxací

Lucie
Lucie12.8.2019
Read More
Úžasně jsem se uvolnila, lektorka má velmi příjemný hlas, vřele doporučuji.
Markéta
Markéta
Read More
Kurz vřele doporučuji každému, kdo se chce na chvilku zastavit, oddechnout si, být chvilku sám se sebou a naučit se techniky, které mu pomohou odpočívat a relaxovat.
Mirka Holzbauerová
Mirka Holzbauerová
Read More
Kurz neuvěřitelně rychle uběhl, ale podařilo se mi během něj zapomenout na celý svět.
Dagmar Urbanová
Dagmar Urbanová
Read More
Při odchodu z relaxace jsem měla pocit, že mohu létat. Zaplavil mě hluboký pocit štěstí. Během lekce jsem se zahodila všechna problémy, starosti a bolístky. Kdyby mi to někdo vyprávěl, tak tomu nebudu věřit
Jaroslava Hvězdová
Jaroslava Hvězdová
Read More
Krásné prostory, výborný čas na relaxaci po celém dnu v praci,odchazela jsem opravdu v pohode a s pocitem uvolnění
Natálie
Natálie
Read More
Nevěřila jsem, když se zkušenější návštěvníci relaxačního kurzu těšili, že za pár minut usnou. Zažila jsem opravdu hluboký a pozitivně naladěný odpočinek. K tomuto stavu mysli se velmi ráda vracím, kdykoliv potřebuji osvěžení. Doporučuji všem - i těm, kteří si myslí, že nikdo a nic je nedokáže hodit do klidu:-)
Michal Chobola
Michal Chobola
Read More
Zajímavý večer plný relaxace a vysvětlení k jednotlivým relaxacím. Jsem moc rád že jsem si odpočinul od náročného dne a vypnul 🙂
Lucie Franková
Lucie Franková
Read More
Kurs relaxace byl velice příjemný způsob, jak na chvíli zapomenout na svět okolo sebe a vnímat svět uvnitř nás. Zároveň je také nastaven jako "nakopnutí" do dalšího cvičení doma. Zkoušeli jsme dvě techniky, které k relaxaci vedou a já už se těším na další sezení (ležení :)), kde jich poznám více.
Anna Janžurová
Anna Janžurová
Read More
Atmosféra kurzu byla velmi příjemná a klidná, relaxace se povedla a předčila očekávání snad všech účastníků! 🙂 Od té doby relaxuji každý den doma a těším se na další lekce. Ráda bych se účastnila kurzu - navazujících lekcí, pokud by o ně byl zájem.
Veronika
Veronika
Read More
Doporučuji každému, kdo ještě váhá! Určitě neprohloupíte. Tento kurz předčil má očekávání milionprocentně :)) V dnešní uspěchané době to nejlepší, co pro sebe (tělo a mysl) můžete udělat.
Miroslav Batěk
Miroslav Batěk
Read More
Výborná příležitost, jak se zastavit, zklidnit a uvolnit. Kurz probíhal v pěkném prostředí a procvičované relaxační techniky fungovaly velmi dobře. Navíc jsem si odnesl spoustu rad jak trénovat doma, v práci nebo při cestování. Díky 🙂
Previous
Next